22 грудня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                        

У курсантів четвертого курсу факультету телекомунікаційних систем тривають екзамени на здобуття першого (бакалаврського) ступеня вищої освіти

Добавлено: 20.02.2018 Переглянуто: 303


20 лютого 2018 року на фондах навчально-матеріальної бази батальйону забезпечення навчального процесу ВІТІ курсанти четвертого курсу факультету телекомунікаційних систем склали практичну частину комплексного екзамену на здобуття першого ступеня вищої освіти (бакалавр).

На комплексний екзамен виносились практичні питання навчальних дисциплін із загальної тактики; військової топографії; радіаційного, хімічного, бактеріологічного захисту підрозділів; стрілецької зброї та вогневої підготовки; практичного відпрацювання нормативів на сучасних засобах зв'язку.

Під час виконання практичних нормативів у польових умовах особовий склад 14 навчального курсу на досить високому рівні відпрацював питання із загальної тактики. Що стосується питань практичного відпрацювання нормативів на сучасних засобах зв'язку, тобто питань фахової підготовки суто, як зв'язківців, слід зазначити, що майбутні бакалаври готували до роботи та налаштовували радіостанції сучасного парку Motorola, Harris, Aselsan та розгортали і налаштовували термінал супутникового зв'язку Toowаy.

Загалом, за результатами комплексного екзамену, заступник начальника інституту з навчальної роботи полковник Олексій Сілко та науково-педагогічні працівники кафедр Загальної тактики, Радіозв'язку, Транспортних мереж високо оцінили рівень підготовки курсантів факультету телекомунікаційних систем.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх