Кафедра Військової підготовки оголошує НАБІР громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу

Отримання ступеня вищої освіти «бакалавр» курсантами факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку

Добавлено: 20.02.2018 Переглянуто: 166

У курсантів четвертого курсу факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку, триває здача комплексного екзамену.

Так, 20 лютого 2018 року на кафедрі захисту інформації та кіберзахисту факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку, в ході здачі теоретичної частини комплексного екзамену, курсантами 34 навчального курсу було перевірено рівень науково-теоретичної підготовки за спеціальністю.

Варто зазначити, що після здачі практичної складової комплексного екзамену рішенням атестаційної комісії майбутнім офіцерам буде присвоєно ступінь вищої освіти «бакалавр».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net