УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Профорієнтаційна робота на Дніпропетровщині

Добавлено: 16.02.2018 Переглянуто: 743


Продовжується військово-професійна орієнтація військовослужбовців та цивільної молоді щодо вступу на навчання Військового інституту телекомунікацій та інформатизації та Військового коледжу сержантського складу.

Так, викладач кафедри комп'ютерних інформаційних технологій факультету інформаційних технологій капітан Власенко О.В. провів зустрічі з випускниками 11 класів загальноосвітніх закладів м. Дніпра та Дніпропетровської області, а саме Марганецького району і Томаківського району.

Викладач циклової комісії із загальноосвітніх дисциплін ВКСС майор Хайло Р.О. провів агітацію серед молоді у Петриківському, Царичанському, Магдалинівському, Верхньодніпровському районах, с.м.т. Вільногірськ та у місті Кам'янське.

Профорієнтаційна робота організовувалась сумісно з обласним військовим комісаріатом м. Дніпро та представниками районних військових комісаріатів. Також на зустрічах були присутні вчителі шкіл які викладають дисципліну «Захист Вітчизни». В заходах приймали участь випускники загальноосвітніх шкіл та ПТУ. Після проведення профорієнтаційної роботи в усіх закладах були розміщенні агітаційні оголошення та обмін реквізитами для подальшої співпраці. Також були налагоджені зв’язки та розповсюджені агітаційні оголошення по всіх районних військкоматах, центрах зайнятості та освіти. На заходах випускники проявляли зацікавленість в навчанні та вступу до ВІТІ та ВКСС ВІТІ.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх