20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Заохочення особового складу курсантів факультету телекомунікаційних систем

Добавлено: 12.02.2018 Переглянуто: 340

У понеділок, 12 лютого 2018 року, на ранковому розводі на заняття начальник факультету телекомунікаційних систем полковник Євгеній Рибка довів до особового складу курсантів факультету наказ начальника інституту “Про заохочення особового складу інституту з нагоди 100-річчя подвигу під Крутами” та вручив грамоти особовому складу.

Загалом за сумлінне виконання своїх обов'язків під час підготовки та проведення урочистостей з нагоди присвоєння почесного найменування Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут було оголошено подяки 32 курсантам факультету, 24 курсанти отримали грамоти та батькам 17 військовослужбовців надіслані листи-подяки з повідомленням про зразкове виконання військового обов'язку їхніми синами.

Так тримати!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net