Кафедра Військової підготовки оголошує НАБІР громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу

Заохочення особового складу курсантів факультету телекомунікаційних систем

Добавлено: 12.02.2018 Переглянуто: 161

У понеділок, 12 лютого 2018 року, на ранковому розводі на заняття начальник факультету телекомунікаційних систем полковник Євгеній Рибка довів до особового складу курсантів факультету наказ начальника інституту “Про заохочення особового складу інституту з нагоди 100-річчя подвигу під Крутами” та вручив грамоти особовому складу.

Загалом за сумлінне виконання своїх обов'язків під час підготовки та проведення урочистостей з нагоди присвоєння почесного найменування Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут було оголошено подяки 32 курсантам факультету, 24 курсанти отримали грамоти та батькам 17 військовослужбовців надіслані листи-подяки з повідомленням про зразкове виконання військового обов'язку їхніми синами.

Так тримати!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net