20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Співпраця Військового інституту із Українською військово-медичною академією

Добавлено: 12.02.2018 Переглянуто: 281

12 лютого 2018 року науково-педагогічними працівниками Військового інституту телекомунікацій та інформатизації були проведені заняття із слухачами Восьмих курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації Української військово-медичної академії. Так, фахівці кафедри Радіозв'язку факультету телекомунікаційних систем провели заняття за темою “Особливості організації радіозв'язку під час виконання завдань в районі проведення АТО”.

Технічне переоснащення військ інтенсифікується, у підрозділах помітно побільшало сучасних цифрових засобів КХ та УКХ радіозв’язку. Тому викладачі ВІТІ намагалися дати слухачам УВМА знання та практичні навички застосування таких зразків техніки зв'язку, які використовуються для організації зв'язку в підрозділах Збройних Сил України різних ланок управління.

Начальник кафедри загальновійськових дисциплін (з КМП) УВМА, кандидат історичних наук, доцент, полковник Нікітюк О.В. подякував за надану методичну та практичну допомогу в проведенні занять та висловив сподівання, що такі спільні навчальні заходи стануть регулярними.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net