20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Військово-професійна орієнтація молоді Полтавщини

Добавлено: 12.02.2018 Переглянуто: 256

З 06 по 09 лютого 2018 року офіцерами Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут разом з районними військовими комісаріатами була проведена профорієнтаційна робота в чотирьох містах Полтавської області: Полтаві, Миргороді, Лубнах та Кременчуці.

В ході проведених зустрічей було представником кафедри Автоматизованих систем управління факультету інформаційних технологій нашого інституту підполковником Троцько О.О. проінформовано близько 1000 осіб з числа цивільної молоді та ліцеїстів Кременчуцького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. Представник інституту ознайомив потенційних вступників з правилами прийому до вишу, особливостями навчання. Заходи відбувалися в патріотичному дусі та мали важливе виховне значення для молоді Полтавщини.

Агітаційна робота щодо вступу до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут проводиться постійно протягом року. Слідкуйте за інформацією на сайті інституту та у військових комісаріатах вашого регіону.

До уваги випускників загальноосвітніх середніх навчальних закладів!

6 лютого, почалася реєстрація на ЗНО-2018 – вона продовжиться до 19 березня.

Для вступу до Військового інституту телекомунікацій та інформатизації на денну форму навчання (схема підготовки “курсант”) на основі повної загальної середньої освіти вступники подають: сертифікати ЗНО:

1. Українська мова та література.

2. Математика.

3. Фізика або Іноземна мова, або Історія України.

Для вступу до Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації на денну форму навчання (схема підготовки “курсант”) на основі повної загальної середньої освіти вступники подають: сертифікати ЗНО:

1. Українська мова та література.

2. Математика або Фізика, або Іноземна мова, або Історія України.

Більше інформації про ЗНО у розділі "Вступникам"-"ЗНО 2018"

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net