Кафедра Військової підготовки оголошує НАБІР громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу

Змагання з волейболу між курсантами навчального курсу ВКСС ВІТІ

Добавлено: 11.02.2018 Переглянуто: 171

11 лютого 2018 року були проведені змагання на першість коледжу з волейболу між курсантами навчального курсу. У спортивному заході прийняли участь всі навчальні групи навчального курсу – всього сім команд, одна з яких була збірна військовослужбовців жінок навчального курсу.

Змагання проводились за коловою системою, а отже загалом було зіграно 21 гру! Дві перші команди турнірної таблиці зустрілися у фіналі.

Визначені основні пріоритети у підготовці курсантів як фахівців зв’язку, рейтинг курсантів у кожної навчальної групи, на курсі з урахуванням їхніх особистих якостей та дисциплінованості.

За підсумками змагань призові місця були розділені наступним чином:

перше місце – команда 502-ї та 503-ї навчальних груп (2 курс);

друге місце – команда 501-ї навчальної групи (2 курс);

третє місце – команда 701-ї та 703-ї навчальних груп (1 курс).

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net