26 січня 2019 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                        

Офіцери запасу, які прибули для підвищення професійного рівня у ВІТІ пройшли курс з тактичної медицини

Добавлено: 09.02.2018 Переглянуто: 416


У ході польових занять на базі Батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут військові лікарі Української військово-медичної академії провели комплексні практичні заняття з військово-медичної підготовки (тактичної медицини) «Курс бійця-рятівника» з офіцерами запасу які прибули на трьох місячні курси до ВІТІ.

Офіцери-зв'язківці набули практичних навичок з надання першої медичної допомоги пораненому, самодопомоги та взаємодопомоги безпосередньо в бойових умовах.

Під час занять офіцери також відпрацювали проведення евакуації поранених із зони бойового зіткнення до місця надання кваліфікованої медичної допомоги.

Військові медики навчили також запасників користуватися медичними засобами, які є зараз у кожного воїна, а також використовувати підручні засоби, щоб під час бойових дій боєць міг зупинити кровотечу та зробити все необхідне задля збереження життя собі або пораненому товаришу.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2019.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх