Культурологічні заходи з курсантами першого курсу факультету бойового застосування систем управління та зв’язку ВІТІ

Добавлено: 05.02.2018 Переглянуто: 922

04.20.2018 року курсанті першого курсу факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку здійснили похід до Центрального будинку художника НСХУ де відкрилась восьма всеукраїнська виставка мистецтва історичного жанру "Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників”, присвячена 100-річчю проголошення незалежності Української Народної Республіки.

В виставочних залах будинку курсанти прослухали захоплюючі росповіді про кожну картину. Зробили безліч фото на пам'ять та з користю для себе провели вихідний день.

Своє бачення історії рідного народу, велику майстерність демонструє молоде покоління митців, навіть студенти мистецьких вишів України.

Тож виставка ще й відкриває нові імена в нашому мистецтві, служить вихованню історичної самосвідомості молодих митців, а через їх творчість і глядачів.