УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Виховання естетичного смаку та любові до історії України у курсантів факультету телекомунікаційних систем

Добавлено: 05.02.2018 Переглянуто: 829


У неділю, 04 лютого курсанти першого курсу факультету Телекомунікаційних систем відвідали Центральний будинок художника Національної спілки художників України, де ознайомились з восьмим всеукраїнським бієнале мистецтва історичного жанру “Україна від Трипілля до сьогодення в образах сучасних художників”, присвяченим 100-річчю проголошення незалежності Української Народної Республіки.

У експонатах цієї виставки висвітлюється вся наша історія від найдавніших часів, Трипільської культури, скіфського періоду, Давньоруської держави, козацького періоду, часів Тараса Шевченка, радянської системи і аж до нинішньої війни проти російської агресії. Курсанти, пройшовши по експозиційних залах, ніби йдуть від століття до століття, бачачи, “перечитуючи” в мистецьких образах всю історію нашого народу.

Курсанти факультету телекомунікаційних систем щиро вдячні митцям та організаторам бієнале за надану можливість відвідати всеукраїнський мистецький захід!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх