Година історії у Військовому коледжі сержантського складу ВІТІ

Добавлено: 04.02.2018 Переглянуто: 926

04 лютого 2018 року за планом культурологічної та військово-патріотичної роботи з курсантами навчального курсу під керівництвом капітана Пістряка Д.С. проведено годину історії за темою: "Визвольна війна українського народу під проводом Б.Хмельницького" (04.02.1648 р. повстанням запорозьких козаків розпочалась визвольна війна під проводом Б.Хмельницького) також було переглянуто відеофільм "Історія Українських земель за часів козацтва".

Захід надав змогу курсантам згадати історичні події минулих століть та героїчні вчинки козацького війська в боротьбі за незалежність України.