Підсумковий етап професійного становлення курсантів четвертого курсу факультету телекомунікаційних систем

Добавлено: 02.02.2018 Переглянуто: 1230

У п’ятницю, 02 лютого 2018 року курсанти 14 навчального курсу факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут прийняли участь у організаційному засіданні екзаменаційної комісії на здобуття першого (БАКАЛАВРСЬКОГО) рівня вищої освіти.

До цього важливого професійного етапу у своєму житті курсанти четвертого курсу підійшли з великою відповідальністю. Допущено до здачі комплексного екзамену, захисту кваліфікаційних робіт та здачі комплексного екзамену з іноземної мови весь особовий склад 14 навчального курсу.

Кандидатами на отримання диплому з відзнакою є солдати Пекарський Вадим Олегович та Кисиленко Дар'я Юріївна.

Щиро бажаємо особовому складу 14 навчального курсу успішної здачі екзаменів та здобуття першого (БАКАЛАВРСЬКОГО) рівня вищої освіти!