Курсанти факультету телекомунікаційних систем пам'ятають звитягу предків!

Добавлено: 23.01.2018 Переглянуто: 900

У неділю, 21 січня курсанти першого курсу факультету Телекомунікаційних систем відвідали Національний музей історії України, де ознайомилися з експозицією “Український визвольний рух у боротьбі за незалежну Українську державу, 1920-ті – 1930-ті рр”.

У експозиції висвітлюється історія виникнення Української військової організації та Організації українських націоналістів, їх основні цілі, методи та форми їх діяльності. Велика увага приділена висвітленню біографій провідних членів УВО та ОУН. Курсанти отримали інформацію про найбільш важливі акції УВО та ОУН у зазначений період. Подивились видання ОУН, фотографії відомих підпільників тощо.