Військово-наукове товариство курсантів факультету телекомунікаційних систем.

Добавлено: 12.01.2018 Переглянуто: 961

На кафедрі побудови телекомунікаційних систем, відповідно до положення про воєнно-наукове товариство курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації на постійній основі функціонує військово-науковий гурток, в якому під керівництвом науково-педагогічних працівників курсанти інституту беруть активну участь у проведенні наукових досліджень, дослідницької та раціоналізаторської роботи.

Основними завданнями військово-наукового товариства є:

підвищення якості науково-дослідної та науково-практичної роботи курсантів, ад’юнктів, докторантів та здобувачів кафедри з метою набуття ними практичного досвіду роботи з фахового спрямування;

оволодіння сучасними методиками і навичками проведення самостійних наукових досліджень, пошук та підтримка талановитих дослідників серед осіб, які навчаються в навчальному закладі, надання їм всебічної допомоги;

створення сприятливих умов для участі в наукових конкурсах, олімпіадах, конференціях тощо;

організація та розвиток міжнародного наукового і культурного співробітництва з іншими вищими навчальними закладами, науковими установами та організаціями;

удосконалення навчально-матеріальної бази кафедри.

Сфера наукової діяльності кафедри пов’язана з розглядом питань діагности та надійності сучасного телекомунікаційного обладнання військового призначення, програмування сучасних мікроконтролерів Intel, AVR, STM мовами програмування С/С++, асемблер, програмування логічних інтегральних мікросхем в програмному середовищі Quartus, мовою програмування Verilog, (Verilog Hardware Description Language), цифрова обробка та фільтрація сигналів з використанням цифрових фільтрів в програмному забезпеченні MATLAB.

Ефективність даної роботи неодноразово підтверджувалась зайнятими курсантами призовими місцями на всеукраїнських конкурсах студентський робіт.