УВАГА, до 31 жовтня 2021 року оголошено додатковий набір на кафедру Військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефоном: (067) 555-87-37, (044) 256-22-59, (044) 256-23-94 (щодня).

Високий рівень практичної складової на факультеті інформаційних технологій

Добавлено: 02.01.2018 Переглянуто: 1224


З 28 листопада по 25 грудня відповідно до навчального плану була проведена навчальна практика з курсантами четвертих курсів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, метою якої є набуття курсантами практичних навичок та вмінь у виконанні технологічних операцій з технічного обслуговування та ремонту озброєння і військової техніки, реалізація службових завдань військово-професійної діяльності за спеціальністю.

Під час навчальної практики курсанти факультету «Інформаційних технологій» показали високий рівень знань, навичок та вмінь, щодо технічного забезпечення засобів зв’язку та АСУВ, управління особовим складом в повсякденній діяльності, удосконалили практичні навички у виконанні обов’язків командирів підрозділів, а також у проведенні занять з фахової підготовки.

За результатами навчальної практики отримано багато позитивних відгуків від командирів військових частин, а молодшого сержанта Бондарука Т.І., старшого солдата Бойко С.В., солдата Плаксюка В.М., солдата Соснюка Є.В., солдата Кухара Д.Б. за сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків, удосконалення навичок і майстерності у налагодженні та експлуатації АСУ «Дніпро» та ІСД Інтернет, повагу до командирів та начальників, відданість вибраній справі під час проходження навчальної практики у центрі телекомунікації (телекомунікаційного обладнання) на посаді інженера заохочено подякою від імені командування військової частини, яка знаходиться в ОК «Захід».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх