20 січня 2018 року запрошуємо НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Війська зв’язку Збройних Сил України поповнили молодші лейтенанти

Добавлено: 30.12.2017

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації відбувся урочистий випуск сержантського та старшинського складу військової служби за контрактом, які мають вищу освіту.

Трьохмісячні курси перепідготовки та підвищення квалфікації закінчили понад 25 військовослужбовців, з яких троє — жінки. Вони отримали первинне військове звання «молодший лейтенант». Випускники показали високі результати, старанність та наполегливість. Подібні курси дають можливість поповнити офіцерський склад військ зв′язку Збройних Сил України молодим поколінням спеціалістів, яке прагне продовжити традиції захисників рідної землі.

Привітав випускників із знаменною подією в їхньому житті та побажав гідно нести звання фахового офіцера-зв’язківця начальник курсів перепідготовки та підвищення кваліфікації військового інституту полковник Валерій Палівода.

За короткий період навчання слухачі курсів отримали грунтовні знання та вдосконалили свої навички, що дозволяє їм стати висококваліфікованими фахівцями у галузі телекомунікацій та інформатизації. 80% навчального часу було відведено на практичні заняття на сучасних засобах зв′язку, на нових апаратних і польових вузлах зв′язку, які зараз використовуваються в районах проведення Антитерористичної операції на сході України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net