Відмінні результати практики курсантів факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку – черговий крок фахової досконалості

Добавлено: 27.12.2017 Переглянуто: 799

В період з 28 листопада по 25 грудня 2017 року з курсантами, які спеціалізуються на захисті інформації та кібернетичної безпеки в інформаційно-телекомунікаційних системах факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку була проведена практика (за військовим спрямуванням).

В ході практики, яка проводилась в військових частинах, курсанти набули навичок з експлуатації, ремонту й збереження ОВТ, організації обліку, категорування і списання техніки й озброєння. Також в бойових підрозділах курсанти удосконалили уміння застосовувати засоби захисту інформації, пошукового обладнання, розробки політик безпеки під час проектування та створення комплексна технічного захисту інформації та комплексних систем захисту інформації на об’єктах інформаційної діяльності.