Вітаємо з перемогою у Всеукраїнському конкурсі „Кращий винахід року”

Добавлено: 21.12.2017 Переглянуто: 1031

На базі центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України проведено Всеармійський конкурс „Кращий винахід року”. Друге місце в номінації „Техніка зв’язку” посів Патент України № 118152 від 25.07.2017 „Спосіб виробу робочих частот в складній електромагнітній обстановці”, співавтором якого є капітан БЄЛЯКОВ Роберт Олегович, викладач кафедри технічного та метрологічного забезпечення факультету інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.Вітаємо кращого винахідника нашого інституту і віримо, що його творча енергія буде сприяти розвитку науки у військах зв’язку Збройних Сил України. Невичерпного Вам натхнення та прагнення до нових відкриттів.