Вітаємо з успішним захистом докторської дисертації

Добавлено: 19.12.2017 Переглянуто: 1018

Колектив Військового інституту телекомунікацій та інформатизації щиро вітає доцента кафедри Захисту інформації та кіберзахисту факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку підполковника ЧЕВАРДІНА Владислава Євгенійовича з успішним захистом дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.13.21 – Системи захисту інформації.

Захист відбувся 14.12.2017 року у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна.

Науковий консультант: доктор технічних наук, доцент Ковальчук Людмила Василівна.

Бажаємо міцного здоров’я, успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й у майбутніх наукових пошуках!