Військово-професійна орієнтація цивільної молоді

Добавлено: 18.12.2017 Переглянуто: 1181

13, 14 та 15 грудня 2017 року представники інституту у взаємодії з з військовими комісарами на базі збірного пункту Київського міського військового комісаріату, Білоцерківського навчально-виховного об'єднання “Звитяга” та Переяслав-Хмельницького ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою провели військово-професійну орієнтацію цивільної молоді.

Головною метою заходів - надання майбутнім кандидатам на навчання у ВІТІ допомоги у виборі військової спеціальності, що найбільше відповідає його здібностям. Основним змістом цієї роботи було доведення до кандидатів на навчання правил прийому на навчання до ВІТІ та вимог, забезпечення військових комісаріатів матеріалами наочної агітації.