28 квітня 2018 року запрошуємо НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Мотиваційний курс з програмування

Добавлено: 12.12.2017 Переглянуто: 192

Військовий інститут телекомунікації та інформатизації продовжує співпрацю із Державним навчальним закладом “Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою”.

Так з 4 по 11 грудня 2017 року на базі кафедри Комп’ютерних інформаційних технологій факультету інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації проведений мотиваційний курс для студентів випускного курсу коледжу. Місія курсу - допомогти випускнику ДНЗ “Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою” розкрити свій потенціал, обернути свої знання та навички на впевнений вибір професії військового фахівця з інформаційних та телекомунікаційних технологій.

На заняттях під керівництвом досвідчених викладачів інституту студенти коледжу пробували себе в професії військового програміста. Для цього викладачі кафедри використовували прикладний матеріал, спеціально підготовлений для студентів коледжу: розробка додатків ASP.NETMVCFramework мовою С#, а також в розробка додатків під мобільні платформи (ОС Android) мовою Java.

Студенти Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою познайомилися із справжніми військовими «айтішніками», а викладачі нашого вишу з майбутніми вступниками до інституту.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net