Екзаменаційна сесія курсантів факультету бойового застосування систем управління та зв’язку – черговий крок до отримання офіцерських зірок

Добавлено: 12.12.2017 Переглянуто: 861

В курсантських підрозділах факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку розпочалася чергова екзаменаційна сесія, в ході якої курсанти будуть перевірені з визначених предметів навчання де буде визначений рівень їх підготовки.

«В цілому, курсанти факультету, в ході екзаменів, показують досить високу навченість, екзамени складаються, як з теоретичних питань так і практичної складової. Саме практична складова потребує вміння самостійно вирішувати складні питання зі спеціальності. Кожен курсант і викладач дуже відповідально відноситься до підготовки к екзаменам, тому що прийде час і свої знання, які майбутні офіцери отримали в стінах нашого славетного закладу, будуть ними практично реалізовані у військах під час захисту нашої Батьківщини» - прокоментував заступник начальника факультету з навчальної та наукової роботи підполковник Чурілов І.О.