Нагородження військовослужбовців факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку

Добавлено: 11.12.2017 Переглянуто: 940

6 грудня 2017 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації були проведені урочисті заходи з нагоди 23 річниці Дня Збройних Сил України. У рамках цього заходу відбулося нагородження військовослужбовців факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку, зокрема відповідно до Указу Президента України, відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» нагороджений заступник начальника факультету з навчальної та наукової роботи – начальник навчальної частини підполковник Чурілов І.О., доцент кафедри спеціальних засобів зв’язку та радіотехнічних засобів, кандидат технічних наук підполковник Восколович О.В., від Київського міського голови за мужність, патріотизм та високу громадянську позицію від громади міста Києва медаллю «Честь, Слава, Держава» були нагороджені начальник факультету полковник Пономарьов О.А., начальник кафедри спеціальних засобів зв’язку та радіотехнічних засобів, кандидат технічних наук полковник Панченко І.В. Грамотами від начальника військ зв'язку Збройних Сил України —начальника Головного управління зв'язку та інформаційних систем Генерального штабу ЗС нагороджені сержанти Стокальський В.В., Туз М.Ю.

Вітаємо військовослужбовців і бажаємо їм міцного здоров’я, успіху, благополуччя та мирного неба над головою!