Безпілотний авіаційний комплекс «ГОРЛИЦЯ» - гордість та надія українського війська

Добавлено: 07.12.2017 Переглянуто: 1008

Науково педагогічний склад кафедри Спеціальних засобів зв’язку та радіотехнічних засобів факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку, на чолі з начальником кафедри, кандидатом технічних наук полковником Панченко І.В., з курсантами Факультету інформаційних технологій 05 грудня 2017 року, відвідали державне підприємство «Антонов» з метою ознайомлення з технологічним процесом створення вітчизняного безпілотного авіаційного комплексу «Горлиця». Під час відвідування фахівцями заводу було продемонстровано методологію та етапи створення БАК «Горлиця» проведено екскурсію по виробничим цехам заводу та ознайомлено з конструкторським бюро заводу.