24 лютого 2018 року запрошуємо НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Навчальний збір курсів академії CISCO

Добавлено: 04.12.2017

2-3 грудня 2017 року у мережевій академії Cisco,що функціонує на кафедрі Автоматизованих систем управління Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, проведено черговий навчальний збір військовослужбовців Збройних Сил України, які навчаються на курсах академії Cisco. Програма дистанційного навчання передбачає виконання практичної складової навчального плану курсів на реальному мережевому обладнанні, що забезпечується матеріально-технічною базою кафедри Автоматизованих систем управління факультету Інформаційних технологій і здійснюється під керівництвом сертифікованих фахівців компанії Cisco.

У навчальному зборі прийняли участь представники частин і підрозділів зв'язку різних оперативних командувань та видів Збройних Сил України, які протягом трьох діб вдосконалювали практичні навички у налаштуванні мережевого обладнання для побудови мереж передачі даних Збройних Сил України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net