17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Навчальний збір курсів академії CISCO

Добавлено: 04.12.2017 Переглянуто: 369

2-3 грудня 2017 року у мережевій академії Cisco,що функціонує на кафедрі Автоматизованих систем управління Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, проведено черговий навчальний збір військовослужбовців Збройних Сил України, які навчаються на курсах академії Cisco. Програма дистанційного навчання передбачає виконання практичної складової навчального плану курсів на реальному мережевому обладнанні, що забезпечується матеріально-технічною базою кафедри Автоматизованих систем управління факультету Інформаційних технологій і здійснюється під керівництвом сертифікованих фахівців компанії Cisco.

У навчальному зборі прийняли участь представники частин і підрозділів зв'язку різних оперативних командувань та видів Збройних Сил України, які протягом трьох діб вдосконалювали практичні навички у налаштуванні мережевого обладнання для побудови мереж передачі даних Збройних Сил України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net