Духовна опіка військовослужбовців факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку

Добавлено: 01.12.2017 Переглянуто: 753

На запрошення начальника факультету полковника Пономарьова О.А., 30 листопада 2017 року, з військовослужбовцями факультету, представником УПЦ КП, був організований та проведений молебень. Благочинний отець Петро, перед початком доброї справи та привітав усіх присутніх напутнім словом та окропили воїнів святою водою.

«У Військовому інституті та зокрема на факультеті, створені всі умови для задоволення духовних потреб курсантів. Кожен з них за власним бажанням може відвідувати у храмі різні Богослужіння. Святкування великих церковних празників, відбуваються з урахування релігійних та народних традицій», – підкреслив наприкінці заходу начальник факультету полковник Пономарьов О.А.