17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                        

Духовна опіка військовослужбовців факультету Бойового застосування систем управління та зв’язку

Добавлено: 01.12.2017 Переглянуто: 361


На запрошення начальника факультету полковника Пономарьова О.А., 30 листопада 2017 року, з військовослужбовцями факультету, представником УПЦ КП, був організований та проведений молебень. Благочинний отець Петро, перед початком доброї справи та привітав усіх присутніх напутнім словом та окропили воїнів святою водою.

«У Військовому інституті та зокрема на факультеті, створені всі умови для задоволення духовних потреб курсантів. Кожен з них за власним бажанням може відвідувати у храмі різні Богослужіння. Святкування великих церковних празників, відбуваються з урахування релігійних та народних традицій», – підкреслив наприкінці заходу начальник факультету полковник Пономарьов О.А.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх