17 листопада 2018 року на 10:00 запрошуємо юнаків та дівчат, які отримують цивільну освіту та бажають пройти підгототвку за програмою офіцерів запасу з присвоєнням військового звання „молодший лейтенант запасу” Збройних Сил України, на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ кафедри Військової підготовки ВІТІ імені Героїв Крут за адресою: м. Київ, вул. Московська 45/1, вхід через КПП інституту.                         24 листопада 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                        

Навчання представника інституту у Defence Academy of United Kingdom

Добавлено: 29.11.2017 Переглянуто: 351


Вітаємо з успішним закінченням навчання начальника кафедри спеціальних засобів зв’язку та радіотехнічних засобів кандидата технічних наук полковника Панченка Ігоря В'ячеславовича, який з 12 листопада по 24 листопада 2017 року перебував на навчанні у Defence Academy of United Kingdom у Великій Британії м. Шревінхейм.

Слухачів курсу “Overseas Directing Stuff Course 2017” ознайомили з Академією оборони Великої Британії, з британським підходом до професійної військової освіти. Протягом курсу слухачі навчилися застосовувати інноваційні методи для підготовки військових фахівців, ефективні підходи та форми проведення лекційних та практичних занять.

Під час навчання кожний представник міжнаціональної делегації готував доповідь. Велику зацікавленість серед викладачів та слухачів мала доповідь полковника Панченка Ігоря В'ячеславовича на тему “Роль та місце кібербезпеки в національній безпеці”.

За результатами виконання програми курсу полковник Панченко І.В. отримав сертифікат про успішне закінчення курсу “Overseas Directing Stuff Course 2017”. Бажаємо Ігорю В'ячеславовичу плідно застосувати отримані знання в підготовці курсантів нашого інституту.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net

^ Наверх