Досвід розробки інформаційних систем в навчальний процес

Добавлено: 27.11.2017 Переглянуто: 854

Відповідно до потреб сучасного війська курсанти, які навчаються за спеціальністю “Комп'ютерні науки”, опановують низку навчальних дисциплін, які надають їм відповідні знання та практичні навички з проектування, розробки та супроводження інформаційних систем, що забезпечують командира інформацією про оперативну обстановку для підвищення продуктивності процесу прийняття рішення. Так 25 листопада на кафедрі Комп’ютерних інформаційних технологій факультету Інформаційних технологій в рамках навчальної дисципліни “Технології побудови програмного та інформаційного забезпечення військових інформаційних систем” з курсантами випускового курсу було проведено заняття присвячене розгляду основних можливостей, програмного інтерфейсу, особливостей архітектурної будови програмно-апаратного комплексу “Кропива”.

Заняття проводилося сумісно з генеральним розробником ПАК “Кропива” Добронравіним Юрієм Володимировичем.

За результатами заняття курсанти отримали від розробника вичерпну інформацію про роль, місце та цільові завдання ПАК “Кропива” на базі захищеного планшетного комп’ютера під керуванням ОС Android, з’ясували склад, структуру і принцип дії транспортного комплекту автоматизованого робочого місця КУТ-Р.

Співпраця викладачів нашого вишу та розробників програмного забезпечення дозволяє краще розібратися із сучасними тенденціями створення програмного забезпечення, реалізаціями технологічних принципів проектування інформаційних систем.