Святковий концерт факультету інформаційних технологій присвячений 26-й річниці Збройних Сил України

Добавлено: 24.11.2017 Переглянуто: 1103

12 та 15 листопада на факультеті Інформаційних технологій пройшли відбіркові огляд-конкурси художньої самодіяльності на яких креативні молоді люди продемонстрували свої таланти, а 24 листопада 2017 року відбувся заключний ІІІ етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності факультету Інформаційних технологій – СВЯТКОВИЙ КОНЦЕРТ, ПРИСВЯЧЕНИЙ 26-ЇЙ РІЧНИЦІ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ.

Концерт вразив своєю різноманітністю. Відкрила свято Толкунова Олександра с патріотичним віршем «Постріл в серце». Гості мали змогу, як поринути в козацьку епоху завдяки бойовому гопаку, так і доторкнутися до чарівної музики саксофона. Концерт був неймовірно цікавим, всі глядачі отримали неймовірне етичне та естетичне задоволення. Особливо драматичними і емоційними були виступи присвячені буремним подіям на Сході України. Хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів, які віддали своє життя, захищаючи незалежність нашої рідної землі.

Завершив концерт Гуртовий Святослав з надзвичайно оптимістичною піснею «Все буде файно». Впродовж усього заходу святковий настрій гостям дарували ведучі – Дніпровська Анастасія та Камінська Анастасія.

ОСОБОВИЙ СКЛАД ФАКУЛЬТЕТУ ВИСЛОВЛЮЄ СЛОВА ВДЯЧНОСТІ ТВОРЧОМУ КОЛЕКТИВУ ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ ЗА ЧУДОВИЙ КОНЦЕРТ!