Культурологічні заходи з курсантами першого курсу факультету телекомунікаційних систем ВІТІ

Добавлено: 17.11.2017 Переглянуто: 969


У неділю, 12 листопада 2017 року курсанти першого курсу факультету телекомунікаційних систем відвідали Музей мистецтв імені Богдана і Варвари Ханенків (Київський музей Західного та Східного мистецтва).

Музей мистецтв, що носить імена видатних українських меценатів - Богдана і Варвари Ханенко – найзначніша збірка європейського та азіатського закордонного мистецтва в Україні.

Центром музейного зібрання є колекція витворів мистецтва країн Західної Європи. У експозиції представлені всі періоди – середньовічне мистецтво, Ренесанс, бароко, рококо, класицизм. Перлинами колекції є єдині в Україні твори Дієго Веласкеса («Портрет інфанти Маргарити»), Джентіле Белліні («Портрет патриція»), «Мадонна з немовлям» Джованні Белліні – брата попереднього, та картина під такою ж назвою, що належить іншому італійцю – П’єро Перуджино.

Є у музеї і легендарні графічні серії Гойі – «Лиха війни» та «Капрічос». Пишається музей і творами Х. де Сурбарана, А. Ман’яско, Ф. Гварді, П. Рубенса, Пітера Брейгеля Молодшого, Я. Йорданса, Д. Тенірса, Д. Халса, Ф. Буше, Жака-Луї Давида.

Особовий склад факультету телекомунікаційних систем щиро дякує керівництву музею за можливість провести заходи дозвілля і відпочинку, які спрямовані на формування та підтримання стійкого морально-психологічного стану, зняття негативних емоцій, відновлення моральних, психічних та фізичних сил військовослужбовців.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх