20 жовтня 2018 року запрошуємо юнаків, дівчат та батьків абітурієнтів на ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1                                                 Запрошуємо до участі у ХІ науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення. Застосування підрозділів, комплексів, засобів зв’язку та автоматизації в операції Об’єднаних сил”, яка відбудеться 8 – 9 листопада 2018 року

Підвищення кваліфікації віськовослужбовцями ВСП з Веб-технологій

Добавлено: 13.11.2017 Переглянуто: 366

З 6 по 10 листопада 2017 року на кафедрі Комп'ютерних інформаційних технологій факультету Інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації для представників Військової служби правопорядку у Збройних Силах України проходили курси підвищення кваліфікації з питань застосування Веб-технологій.

На курсах слухачі ознайомилися з основами веб-технологій та основними принципами побудови веб-сайтів із застосуванням системи управління контентом WordPress. Отримані на заняттях знання та практичні навички дозволять військовослужбовцям ВСП професійно виконувати свої обов'язки із супроводження інформаційного порталу Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net