18 листопада 2017 року запрошуємо НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Підвищення кваліфікації віськовослужбовцями ВСП з Веб-технологій

Добавлено: 13.11.2017

З 6 по 10 листопада 2017 року на кафедрі Комп'ютерних інформаційних технологій факультету Інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації для представників Військової служби правопорядку у Збройних Силах України проходили курси підвищення кваліфікації з питань застосування Веб-технологій.

На курсах слухачі ознайомилися з основами веб-технологій та основними принципами побудови веб-сайтів із застосуванням системи управління контентом WordPress. Отримані на заняттях знання та практичні навички дозволять військовослужбовцям ВСП професійно виконувати свої обов'язки із супроводження інформаційного порталу Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2017.

Розроблено та підтримується інформаційно-телекомунікаційним вузлом ВІТІ. Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Сайт знаходиться у тестовому режимі.

Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net