Підвищення кваліфікації віськовослужбовцями ВСП з Веб-технологій

Добавлено: 13.11.2017 Переглянуто: 932

З 6 по 10 листопада 2017 року на кафедрі Комп'ютерних інформаційних технологій факультету Інформаційних технологій Військового інституту телекомунікацій та інформатизації для представників Військової служби правопорядку у Збройних Силах України проходили курси підвищення кваліфікації з питань застосування Веб-технологій.

На курсах слухачі ознайомилися з основами веб-технологій та основними принципами побудови веб-сайтів із застосуванням системи управління контентом WordPress. Отримані на заняттях знання та практичні навички дозволять військовослужбовцям ВСП професійно виконувати свої обов'язки із супроводження інформаційного порталу Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.