18 листопада 2017 року запрошуємо НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Курси СЕДО

Добавлено: 08.11.2017

6 листопада 2017 року на базі Військового інституту телекомунікацій та інформатизації розпочали роботу курси підвищення кваліфікації з питань забезпечення та організації електронного документування управлінської інформації.

Підготовка на курсах здійснюється для керівників та спеціалістів структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України та органів військового управління, військових частин та установ Збройних Сил України та забезпечує оновлення теоретичних знань, удосконалення набутих раніше умінь щодо виконання задач службової діяльності офіцерами та службовцями на відповідних посадах, діяльність яких пов'язана зі забезпеченням та організацією електронного документування управлінської інформації.

За результатами навчання кожен слухач (за умови успішного складення тестового контролю) отримає свідоцтво, яке засвідчить здобуті знання та вміння працювати на автоматизованих робочих місцях системи електронного документообігу Міністерства оборони України.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2017.

Розроблено та підтримується інформаційно-телекомунікаційним вузлом ВІТІ. Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Сайт знаходиться у тестовому режимі.

Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net