18 листопада 2017 року запрошуємо НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ початок о 10 годині, м. Київ, вул. Московська, 45/1

Випробування БпЛА

Добавлено: 01.11.2017

На днях пройшли чергові випробування безпілотних літальних апаратів (БпЛА) науково-педагогічними працівниками кафедри Спеціальних засобів звязку та радіотехнічних засобів. На випробуваннях перевірялись тактико-технічни характеристики БпЛА власного виробництва. В ході даного заходу було підтверджено досить високи показники спроектованого та виготовленого власними потужностями кафедри БпЛА та можливість використання даного апарату у якості телекомунікаційної аероплатформи.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2017.

Розроблено та підтримується інформаційно-телекомунікаційним вузлом ВІТІ. Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Сайт знаходиться у тестовому режимі.

Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net