Музично-естрадний зорепад подарував курсантам творчий колектив Центрального будинку офіцері ЗС України

Добавлено: 12.10.2017 Переглянуто: 814

08.10.2017 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації в рамках культурологічного забезпечення для курсантів інституту відбувся святковий концерт присвячений Дню захисника України за участю Творчого колективу Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України, який привітав особовий склад інституту з наступаючим святом Дня захисника України. Кульмінацією концерту стало виступ естрадної співачки, курсанта 2-го курсу факультету Телекомунікаційних систем Вікторія Пилипей та танцівниці східних танців Еміри.