Запрошуємо до участі у Х науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення”, яка відбудеться 9 – 10 листопада 2017 року

Музично-естрадний зорепад подарував курсантам творчий колектив Центрального будинку офіцері ЗС України

Добавлено: 12.10.2017

08.10.2017 року у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації в рамках культурологічного забезпечення для курсантів інституту відбувся святковий концерт присвячений Дню захисника України за участю Творчого колективу Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України, який привітав особовий склад інституту з наступаючим святом Дня захисника України. Кульмінацією концерту стало виступ естрадної співачки, курсанта 2-го курсу факультету Телекомунікаційних систем Вікторія Пилипей та танцівниці східних танців Еміри.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2017.

Розроблено та підтримується інформаційно-телекомунікаційним вузлом ВІТІ. Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Сайт знаходиться у тестовому режимі.

Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net