Привітання Начальника Військового інституту телекомунікацій та інформатизації з Днем працівника освіти!

Добавлено: 29.09.2017 Переглянуто: 1190


Сьогодні з нагоди Дня працівника освіти у Військовому інституті відбулися урочисті збори. Під час вітального слова від імені начальника інституту та керівного складу ТВО заступник начальник інституту полковник Андрій Чекан зазначив, що науково-педагогічні працівники виконують свою почесну місію сумлінно, якісно та на високому рівні. Він також подякував всім освітянам за самовіддану працю у підготовці і вихованні майбутніх офіцерів-зв’язківців, як найкращих фахівців у галузі телекомунікацій та інформатизації.

З нагоди професійного свята було заохочено чимало науково-педагогічних працівників.Шановні освітяни, науково-педагогічні працівники інституту!

Вітаю Вас із Днем працівника освіти! Кожен з Вас може по праву пишатися своєю приналежністю до системи військової освіти, адже військові освітяни роблять гідний внесок у забезпечення обороноздатності України, готуючи для Збройних Сил та інших військових формувань високоосвічених військових фахівців нової генерації.

Професія працівника освіти – найблагородніша серед інших, вона об’єднує людей щирих помислів, сердець і почуттів. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерна світлого та вічного, відкриваєте складнийдуховний світ буття, даєте мудрі поради, які для багатьох стають життєвим кредо.

Бажаю Вам, міцного здоров’я, родинного щастя і затишку, благополуччя, оптимізму, творчого натхнення, нових досягнень у науково–педагогічній діяльності та професійного зростання в ім’я України та її Збройних Сил.

З повагою

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

полковник Євген СТЕПАНЕНКО>

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх