До Військового інституту телекомунікацій та інформатизації завітала делегація Міністерства Національної оборони Канади

Добавлено: 27.09.2017 Переглянуто: 972

Сьогодні, 27 вересня 2017 року, делегація Міністерства національної оборони Канади на чолі з Міністром національної оборони Канади паном Харджитом Сінгхом Сейджжаном згідно з програмою офіційного візиту відвідала Військовий інститут телекомунікації та інформатизації з метою ознайомлення з новітніми технічними розробками Центру впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління ЗС України. Українська армія одна з небагатьох армій сучасного світу , що має подібний ресурс, подібні підрозділи існують в армії США, Великої Британії та Ізраїлю.

Делегацію із Канади зустрічав начальник військ зв’язку – начальник Головного управління зв’язку та інформаційних систем ГШ ЗС України генерал-майор Володимир Рапко, начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації полковник Євген Степаненко та начальник Центру впровадження та супроводження автоматизованих систем оперативного (бойового) управління ЗС України. Високі гості були приємно вражені від побаченого та почутого.