Вдосконалення практичних навичок курсантами випускного курсу ВКСС

Добавлено: 19.09.2017 Переглянуто: 1236

Протягом двох діб курсанти випускного курсу Військового коледжу сержантського складу залучалися до практичного розгортання техніки зв'язку, яка задіяна на тактико-спеціальних навчаннях військ зв'язку Збройних Сил України. Під час розгортання апаратної та антенно-щоглового пристрою станції Р-414МУ, програмного налаштування РРС Р-425СЗ, юстування антени супутникового комплекту Tooway курсанти закріпили знання з основ теорії зв’язку, принципів побудови засобів зв’язку, порядку налагодження обладнання та підготовки його до роботи, експлуатації як окремо так і в системі зв’язку на навчальному польовому вузлі зв'язку пункту управління мбр. Після набуття досвіду дій курсанти остаточно переконалися в правильності обраної професії - військового зв'язківця.