Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

До ВІТІ завітав один з авторів фотопроєкту «Піхота»

Добавлено: 04.07.2024 Переглянуто: 150


До військовослужбовців Військового інституту завітав один з авторів унікального фотопроєкту «Піхота» Олексій Бобовніков. Курсанти та офіцери мали змогу відвідати виставку, яку було представлено на кафедрі військово-гуманітарних дисциплін ВІТІ та поспілкуватись з паном Олексієм.

Фотопроєкт «Піхота» присвячений незламним воїнам, які щоденно стоять на захисті нашої держави. Зі світлин дивляться на нас втомлені очі військовослужбовців стрілецьких, механізованих, мотопіхотних бригад, які щомиті, у важких боях, гідно дають відсіч російському агресору. Саме ці люди зустрічають ворога, дивляться в очі смерті і є прикладом мужності, стійкості, відваги та незламності духу.

Зустріч з Олексієм Бобовніковим стала важливою подією для курсантів та офіцерів ВІТІ, оскільки вона нагадала про значущість кожного воїна у захисті нашої країни. Автор проєкту поділився своїми враженнями від роботи над фотопроєктом та розповів історії, які стоять за кожною фотографією.

Дякуємо кожному захиснику! Честь та шана вам, наші герої!

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх