Телефон Приймальної комісії: (044) 323-26-57            Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            До уваги абітурієнтів: як отримати додаткові бали при вступі до ВІТІ у 2024 році           

Вітаємо курсантів ВІТІ - переможців ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Добавлено: 24.06.2024 Переглянуто: 320


Серед багатьох змагань Конкурс української мови імені Петра Яцика є одним із найпрестижніших Міжнародних конкурсів. Курсанти Військового інституту щорічно не лише беруть в ньому участь, а й протягом десяти останніх років були переможцями обласних українських і заключних міжнародних його етапів, неодноразово ставали переможцями та Лауреатами Президентської премії.

Так, цьогоріч ХХІV Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика став переможним для наших учасників. Перше місце виборола курсантка факультету телекомунікаційних систем Владислава, почесне срібло здобув курсант факультету інформаційних технологій Міхаїл.

КПеремоги наших курсантів – не випадкові. Наполегливість і старанність, вимогливість і відповідальність, любов до рідної мови – рушійні чинники на шляху до взяття ними вершин у будь-якій важливій справі. Впевнені, що естафета переможців у надійних руках!

Подячний диплом від організаторів конкурсу отримала і доцент кафедри військово-гуманітарних дисциплін Наталія Логвіненко, під керівництвом якої курсанти ВІТІ вдосконалюють знання з української мови.

Урочисте нагородження переможців відбулося 19 червня за сприянням Міжнародного благодійного фонду «Ліга українських меценатів», МОН України, Міністерства оборони України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», благодійних громадських організацій. Відкривав церемонію Міністр освіти і науки Оксен Лісовий, присутніх вітали директор Інституту української мови НАН України Павло Гриценкр, мовний омбудцмен Тарас Кремінь, заступник начальника управління – начальник відділу планування та організації гуманітарного забезпечення Управління гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України Олексій Сергієнко та очільники громадських організацій. Всі вони активні організатори проведення Конкурсу, який започаткував у 2001 році український меценат Петро Яцик. Їхні звернення до переможців ХХІУ Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика були натхненними, слова про трагічні сторінки історії української мови, про її націотворчу роль, значення в наш воєнний час для збереження держави спонукали присутніх до нових звершень на шляху збереження і процвітання української мови.

Окрасою урочистостей став музичний супровід Національного Президентського оркестру.

Вітаємо Владиславу і Міхаїла з перемогою, бажаємо успіхів і натхнення, прагнення вдосконалювати свої знання, залучати до своєї команди небайдужих до престижу ВІТІ імені Героїв Крут в освітньому просторі.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2024.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх