Кафедра "Військової підготовки" оголошує НАБІР громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу"

Привітання першокурсників з їх професійним святом Днем військ зв’язку ЗС України

Добавлено: 09.08.2017

До батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, привітати зв’язківців – першокурсників у яких зараз триває первинна військово-професійна підготовка з їх професійним святом, з концертною програмою, завітав оркестр Київського військового ліцею імені Івана Богуна та оркестр інституту під керівництвом військового диригента майора Максима Зінченка.

Перед початком святкового концерту керівник первинної військово-професійна підготовки полковник Віталій Олексенко кращим військовослужбовцям вручив грамоти та подяки.

Гарний святковий настрій курсантам дарував чарівний голос соліста оркестру — Павла Зубова.

Майбутні зв’язківці шаленими оплесками аплодували творчому колективу оркестру за музичний подарунок та дякували за гарний настрій.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2017.

Розроблено та підтримується інформаційно-телекомунікаційним вузлом ВІТІ. Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Сайт знаходиться у тестовому режимі.

Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net