Кафедра Військової підготовки ВІТІ запрошує громадян України на навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. Довідка за телефонами: (044) 256-23-94; (044) 256-22-59; (067) 490-71-13; (099) 077-55-59; (093) 520-29-41.

Привітання першокурсників з їх професійним святом Днем військ зв’язку ЗС України

Добавлено: 09.08.2017 Переглянуто: 380

До батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, привітати зв’язківців – першокурсників у яких зараз триває первинна військово-професійна підготовка з їх професійним святом, з концертною програмою, завітав оркестр Київського військового ліцею імені Івана Богуна та оркестр інституту під керівництвом військового диригента майора Максима Зінченка.

Перед початком святкового концерту керівник первинної військово-професійна підготовки полковник Віталій Олексенко кращим військовослужбовцям вручив грамоти та подяки.

Гарний святковий настрій курсантам дарував чарівний голос соліста оркестру — Павла Зубова.

Майбутні зв’язківці шаленими оплесками аплодували творчому колективу оркестру за музичний подарунок та дякували за гарний настрій.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2018.

Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі. Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net