Запрошуємо до участі у Х науково-практичній конференції „Пріоритетні напрямки розвитку телекомунікаційних систем та мереж спеціального призначення”, яка відбудеться 9 – 10 листопада 2017 року

Курсанти Військового інституту телекомунікацій та інформатизації продемонстрували взірець у стройовому вишколі серед парадних розрахунків

Добавлено: 02.08.2017

Сьогодні 1 серпня 2017 на злітно-посадковій смузі аеродрому Київського державного авіаційного заводу “АВІАНТ” пройшло перше спільне тренування парадних розрахунків військових частин МО України та інших силових структур до військового параду на честь Дня незалежності, який відбудеться 24 серпня у Києві.

Кращими під час проходження урочистим маршем під час тренування були відмічені курсанти шести військових навчальних закладів Міністерства оборони України. Зокрема, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, Національного університету оборони України, Академії Сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, Харківського університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба, Житомирського військового інституту ім. Сергія Корольова, Військової академії (м. Одеса).

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації полковник Євген Степаненко подякував всім курсантам – зв’язківцям за відповідальне і старанне ставлення до проходження урочистим маршем оголосивши їм позачергове звільнення.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2017.

Розроблено та підтримується інформаційно-телекомунікаційним вузлом ВІТІ. Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Сайт знаходиться у тестовому режимі.

Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net