Кафедра "Військової підготовки" оголошує НАБІР громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу"

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації розпочався табірний збір з курсантами першого курсу

Добавлено: 02.08.2017

У навчально-польовому центрі, який створений на базі батальйону забезпечення навчального процесу для курсантів Військового інституту телекомунікацій та інформатизації набору 2017 року, розпочалася військово-професійнапідготовка.

Із курсантами проводяться заняття із Статутів Збройних Сил України, з спеціальної, тактичної, розвідувальної, інженерної, військово-медичної, топографічної, вогневої та стройової підготовки, а також із захисту від зброї масового ураження. Наголос робиться саме на практичну підготовку, на проведення якої відводиться близько 70 відсотків навчального часу.

Також в ході польових занять та у вихідні дні офіцерами з морально-психологічного забезпечення з першокурсниками постійно проводяться заходи військово-патріотичного виховання, організовуються спортивні свята та заходи дозвілля.

По завершенню курсу первинної військово-професійної підготовки усі курсанти І курсу складуть Військову присягу на вірність Українському народові.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2017.

Розроблено та підтримується інформаційно-телекомунікаційним вузлом ВІТІ. Питання щодо вступу та інші надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Сайт знаходиться у тестовому режимі.

Пропозиції щодо сайту надсилайте на: vitiadmin@ukr.net