Продовжується старанна підготовка парадного розрахунку до параду військ з нагоди 26-ї річниці Незалежності України

Добавлено: 24.07.2017 Переглянуто: 1176

21 липня 2017 року в рамках морально-психологічного забезпечення підготовки парадного розрахунку Військового інституті телекомунікацій та інформатизації до параду військ з нагоди 26-ї річниці Незалежності України було продовжено огляд-конкурс на кращу шеренгу в рамках підготовки до параду. За результатами огляду-конкурсу кращою шеренгою було визнано шеренгу № 4 (старший шеренги капітан Сальник С.В.,) у складі 14 військовослужбовців 15, 25, 35 курсів: старший солдат Тропінов Є.О., солдати Надорожний С.І., солдат Бахтамян А. О., солдат Бесхлібний Я.М., Поліщук В. І., Іщук І.Ю, Якимчук Б.С., Покотилюк О.О., Жилюк В.О., Швець Ю.О., Манжола О.В. Дєєв В.Б., Зарубін І.С., Давидов А.Р. Переможцям було вручено торт та почесна відзнака переможців.

Командування інституту дякує Вам за службу! Так тримати!