Спортивне свято

Добавлено: 13.07.2017 Переглянуто: 804

9 липня 2017 року, відповідно до плану проведення вихідного дня, на території табірного збору, якій проходить на базі батальйону забезпечення навчального процесу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації відбулося спортивне свято зі студентами, які проходять військову підготовку за програмою підготовки офіцерів запасу. Змагання проходили з трьох видів спорту, а саме: міні-футбол, волейбол та настільний теніс.

Перше місце у першості з міні-футболу зайняв перший взвод, командиром якого є старший солдат Згурський О.С.

У змаганнях з волейболу перемогу здобув другий взвод на чолі якого знаходиться курсант Партика Є.В.

З настільного тенісу перше місце зайняла солдат Масюра К.О., яка в жорсткій боротьбі перемогла решту суперників.

Проведений захід ще раз підтвердив, що будь-яка ціль досягається лише під час згуртованості колективу та його прагнення до перемоги!