Морально-психологічне забезпечення підготовки парадного розрахунку Військового інституту телекомунікацій та інформатизації

Добавлено: 10.07.2017 Переглянуто: 1557

У Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації тривають тренування парадного розрахунку ВІТІ до параду військ з нагоди 26-ї річниці незалежності України.

В системі заходів морально-психологічного забезпечення підготовки парадного розрахунку, у п'ятницю 07 липня 2017 року, офіцерами структур МПЗ був проведений огляд-конкурс на кращу шеренгу та кращого військовослужбовця парадного розрахунку.

За результатами огляду-конкурсу кращою шеренгою було визнано шеренгу № 7 (старший шеренги підполковник Бригадир С.П., старший лейтенант Фесенко О.Д.) у складі 14 військовослужбовців 15, 25 курсів: молодші сержанти Гелета Д.Р., Мороз А.А., старші солдати Дроздов В.П., Короїд Р.Є., Шнукало А.Д., Ліщинський Д.Ю., солдати Власюк М.С., Сарбаш І.О., Воробйов В.С., Пономаренко О.В., Затуливітер О.В., Родіонов Д.А., Шелест І.С., Василенко Д.В.

Звання кращого військовослужбовця парадного розрахунку виборов курсант 15 навчального курсу солдат Дмитро Батов.

Подібні заходи МПЗ сприяють глибокому усвідомленню кожним військовослужбовцем парадного розрахунку, що Він є кращим представником свого військового навчального закладу, Збройних Сил в цілому, особою, якій довірено високу честь представляти лави Збройних Сил України керівництву Держави, Міністерства оборони, українському суспільству та міжнародній спільноті. Отже від особистого вишколу, сумлінності, відповідальності, уваги та цілеспрямованості під час підготовки та проведення військового параду залежить авторитет України та її Збройних Сил.

Командування інституту дякує Вам за службу! Так тримати!