Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024           

Незабутні емоції: курсанти ВКСС ВІТІ відвідали філармонію

Добавлено: 01.07.2023 Переглянуто: 306


Курсантський колектив Військового коледжу сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут відвідав неперевершений благодійний концерт під назвою «Відкриті серця», який розгорнувся у прекрасній атмосфері Полтавської обласної філармонії. Цей незабутній захід став нагородою за наполегливу працю курсантів і приводом для них насолодитися музикою і теплом справжнього спілкування.

Під заворожуючими нотами музичного творчості, виступали артисти-учасники концерту, серед яких були відомі імена полтавських зірок, такі як Андрій Діденко, Лариса Борисенко, Марина Ткаченко, а також заслужені артисти України Тетяна Садохіна, Микола Гармаш, Олена Шевченко та багато інших талановитих виконавців. Кожна нота і слово заповнювали зал неймовірною енергією та позитивом.

Вечір промайнув швидко, але його сліди залишилися в серцях кожного присутнього. Благодійний концерт «Відкриті серця» не лише підсилив духовні сили глядачів, але й нагадав усім присутнім про важливість спілкування, спільності та духовності.

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2023.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх