Тактична медицина офіцери запасу

Добавлено: 07.07.2017 Переглянуто: 1326

Під час польового збору група інструкторів громадської організації «44-й навчальний центр» провела комплексні практичні заняття з військово-медичної підготовки «Курс бійця-рятівника» зі студентами кафедри військової підготовки Військового інституту телекомунікацій та інформатизації.

Майбутні офіцери - запасу набули практичних навичок з надання першої медичної допомоги пораненому, самодопомоги та взаємодопомоги безпосередньо в бойових умовах.

Під час занять студенти також відпрацювали проведення евакуації поранених із зони бойового зіткнення до місця надання кваліфікованої медичної допомоги.

Інструктори навчили також навчаємих користуватися медичними засобами, які є у кожного воїна, а також використовувати підручні засоби, щоб під час бойових дій боєць міг зупинити кровотечу та зробити все необхідне задля збереження життя собі або пораненому товаришу.