Telegram канал - Вступ до ВІТІ 2024            Запрошуємо Вас взяти участь у роботі ІII Міжнародної науково-технічної конференції “Системи і технології зв’язку, інформатизації та кібербезпеки: актуальні питання і тенденції розвитку”      

Привітання начальника ВІТІ з Днем науки

Добавлено: 20.05.2023 Переглянуто: 364


Шановні науковці!

З нагоди Дня науки, я хотів би висловити свою щиру вдячність та високу оцінку вашої праці, здобутків і внеску у розвиток науки у Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут. Ви є справжніми героями, відданими покликанню пізнання і дослідження, і ваш внесок є невимовно цінним.

Ваша наукова діяльність - це суттєвий внесок у розвиток інститутської спільноти, а також в суспільство загалом. Ваші дослідження, винаходи і новаторські ідеї не лише розширюють наші знання, але й сприяють покращенню безпеки, захисту і добробуту наших військ та нації в цілому.

Ваша самовіддана праця є джерелом натхнення для нас усіх. Ви демонструєте не тільки високий рівень професійності, але й незламну волю, постійну прагнення до знань і бажання досягти нових висот у наукових дослідженнях. Ви створюєте майбутнє, освітлюючи шлях для інших. Ви - гордість нашого інституту, і ваші досягнення свідчать про високий рівень нашої науково-дослідної спільноти.

В цей особливий день, бажаю вам успіху в усіх ваших наукових зусиллях. Нехай ваша праця продовжує надихати, мотивувати та приносити нові здобутки. Бажаю вам постійного розвитку, плідної співпраці та незламної енергії у ваших дослідженнях!

З повагою,

Начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут

генерал-майор Віктор Остапчук

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2023.

Питання щодо вступу надсилайте на: [email protected] або [email protected]

^ Наверх