У студентів кафедри військової підготовки офіцерів запасу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації тривають військові збори

Добавлено: 06.07.2017 Переглянуто: 1043


З початку липня у Військовому інституту телекомунікацій та інформатизації розпочалися навчальні збори біля 150 студентів кафедри військової підготовки. Студенти випускних курсів вищих навчальних закладів столиці протягом дворічного терміну навчання опановували теоретичні знання з загальновійськової, тактичної, тактико-спеціальної, військово-технічної і військово-спеціальної підготовки та методики роботи з особовим складом.

Цього року збори розпочались на базі батальйону забезпечення навчального процесу. Тут майбутні офіцери запасу практично відпрацьовують усі навчальні нормативи на сучасних зразках озброєння, військової та спеціальної техніки. Друга частина зборів пройде безпосередньо на базі ВІТІ та завершиться складання комплексного іспиту.

— До підготовки студентів залучені досвідчені керівники та викладачі, понад 80% з яких мають досвід у районі АТО. Сучасна навчально-матеріальна база інституту дозволяє успішно виконати всі заплановані програмою зборів заходи, — зазначив начальник Військового інституту телекомунікацій та інформатизації полковник Євген Степаненко.

Після проходження програми навчального збору та складання випускного екзамену, студенти які пройшли військову підготовку, урочисто складуть Військову присягу на вірність Українському народові. Після цього їм буде присвоєно військове звання «молодший лейтенант запасу».

© Військовий інститут телекомунікацій та інформатизації, 2009-2021.

vitivstup@viti.edu.ua Питання щодо вступу надсилайте на: vitivstup@ukr.net

ß-версія. Деякі розділи сайту працюють у тестовому режимі.

^ Наверх