MITIT_Sport_Stars: Курсанти ВІТІ стали призерами змагань зі Стронгмену

Добавлено: 20.03.2023 Переглянуто: 414

19 березня у місті Києві відбулись змагання зі Стронгмену «Київ незламний», за підтримки Департаменту молоді та спорту міста Києва та Федерації Стронгмену в Україні.

Серед учасників були і курсанти факультету телекомунікаційних систем Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут./p>

1 місце в категорії «Жим лежачи на рази» посів курсант факультету телекомунікаційних систем Михайло Лебедєв.

1 місце в категорії «Жим лежачи на максимум» та 2 місце в категорії «Жим лежачи на рази» посів курсант факультету телекомунікаційних систем Андрій Семенюк.

2 місце в категорії «Стронгмен»(прогулянка фермера - 100 кг на 100 м; лог ліфт - 100 кг; куля на плече - 90 кг; таймліміт - 100 сек) посів курсант факультету телекомунікаційних систем Олексій Дубіль.

Вітаємо курсантів факультету телекомунікаційних систем з перемогою та бажаємо успіхів у подальшому!